Рулетка Bean Boozled Game

Рулетка Bean Boozled Game

Кількіcть:
Незвичайні цукерки Bean Boozled (Бін Бузлд) - для тих, хто любить ризикувати і відкривати для себе нові несподівані смаки!
 
У коробочці не тільки цукерки, але ще і прикольна гра - рулетка Bean Boozled - це незвичайна, неймовірно весела гра для будь-якої компанії! З її допомогою можна відмінно провести час в колі друзів, сім'ї або абсолютно в будь-якому колективі! До того ж, діти приходять від її в повний захват! Це чудова ідея для подарунка - адже найкращий подарунок той, який дарує яскраві враження!
 
Всього 20 смаків. Десять з них приємні солодкі, а ще десять - незвичайні!
 
А інтерес полягає в тому, що цукерці кожної забарвлення властивий як приємний, так і огидний смак! Наприклад, взявши блакитну цукерку, Ви зможете дізнатися чорниця це чи зубна паста, тільки коли її спробуєте! Цукерки Bean Boozled Ви не купите в звичайному магазині! Не пропустіть свій шанс випробувати неймовірні відчуття! Спробуйте ризик на смак!
 
Повний список смаків наведено нижче.
 
Смердючі шкарпетки - тутті-фрутті
Трава - Лайм
Тухлі яйця - Попкорн з маслом
Зубна паста - Чорниця
Блювота - Персики
Корм для собак - Шоколадний пудинг
Соплі - Груша
Пліснявий сир - попкорн з карамеллю
Памперс - Кокос
Спрей з запахом скунса - Лікер
 
Коробочки наповнюються цукерками випадковим чином! Тому якогось смаку може не бути, а якийсь зустрічатися кілька разів! Це зазначено виробником на упаковці!
 
Маса цукерок: 99 грам.
Харчова цінність на 100 г: білків 0 г, жирів 0 г, вуглеводів 91 р
Енергетична цінність на 100 г: 364 ккал / 1547 кДж.
 
Виробник: Jelly Belly (США)