Jelly Belly

Jelly Belly

Незвичайні цукерки Bean Boozled - для тих, хто любить ризикувати і відкривати для себе нові несподівані смаки!   Всього 20 смаків. Десять з них приємні солодкі, а ще десять - незвичайні!   А інтерес полягає в тому, що цукерці кожної забарвлення властивий як приємний, так..
320 грн.
Їсти цукерки набагато смачніше ніж пити коктейлі, тим більше, що смак абсолютно не відрізнити! Вражаюча коробочка з цукерками Jelly Belly «Класичні коктейлі» сподобатися кожному. Такі цукерки можна навіть дітям - в них немає алкоголю! Зберіться з друзями і влаштуйте відмінну вечірку, пробуючи різ..
320 грн.
Шість безалкогольних напоїв перетворені в драже Jelly Belly. Можливо деякі з них ти спробуєш вперше. Спробуй! Їх реалістичність перевершить всі твої очікування!     Вага: 140 гр.   ..
120 грн.
Це нова, лімітована серія рулеток, з новими смаками!) Незвичайні цукерки Bean Boozled (Бін Бузлд) - для тих, хто любить ризикувати і відкривати для себе нові несподівані смаки!   У коробочці не тільки цукерки, але ще і прикольна гра - рулетка Bean Boozled - це незвичайна, неймовірн..
400 грн.
Незвичайні цукерки Bean Boozled (Бін Бузлд) - для тих, хто любить ризикувати і відкривати для себе нові несподівані смаки!   У коробочці не тільки цукерки, але ще і прикольна гра - рулетка Bean Boozled - це незвичайна, неймовірно весела гра для будь-якої компанії! З її допомогою можн..
320 грн.