Інше

Інше

Незвичайні цукерки Bean Boozled - для тих, хто любить ризикувати і відкривати для себе нові несподівані смаки!   У коробочці близько 37-42 цукерки з різними смаками.   Всього 20 смаків. Десять з них приємні солодкі, а ще десять - незвичайні!   А інтерес поля..
125 грн.
Банка 500 мл Напій Арізона зі смаком чорниці. ..
70 грн.
Банка 500 мл Напій Арізона фруктовий пунш. ..
70 грн.
Банка 500 мл Напій Арізона зелений чай ..
70 грн.
Банка 500 мл Напій Арізона зі смаком кавуна. ..
70 грн.
Банка 330 мл Класичний напій з 23 секретних інгредієнтів за рецептом 1885 року. Цей напій - смак того самого легендарно відомого в Америці Доктора пеппер класик. Без додаткових смакових добавок. ..
35 грн.
Банка 330 мл Освіжаюча Fanta з дивовижним смаком малини та маракуї. ..
55 грн.
Банка 330 мл Освіжаюча Fanta Strawberry & Kiwi з дивовижним смаком полуниці з ківі. ..
55 грн.
Банка 330 мл ..
40 грн.
Їсти цукерки набагато смачніше ніж пити коктейлі, тим більше, що смак абсолютно не відрізнити! Вражаюча коробочка з цукерками Jelly Belly «Класичні коктейлі» сподобатися кожному. Такі цукерки можна навіть дітям - в них немає алкоголю! Зберіться з друзями і влаштуйте відмінну вечірку, пробуючи різ..
320 грн.
Шоколадний батончик "Kitkat" зі смаком Гарбузового пудингу   На сьогоднішній день KitKat продається в 72 країнах. Майже в кожній з них рецептура батончиків KitKat трохи варіюється, щоб відповідати потребам місцевих покупців.   В Японії асортимент особливо широкий і вража..
30 грн.
Шоколадний батончик "Kitkat" зі смаком Зеленого чаю "Green tea"    На сьогоднішній день KitKat продається в 72 країнах. Майже в кожній з них рецептура батончиків KitKat трохи варіюється, щоб відповідати потребам місцевих покупців.   В Японії асортимент особливо широ..
30 грн.
Шоколадний батончик "Kitkat" зі смаком Полуниці   На сьогоднішній день KitKat продається в 72 країнах. Майже в кожній з них рецептура батончиків KitKat трохи варіюється, щоб відповідати потребам місцевих покупців.   В Японії асортимент особливо широкий і вражає уяву своє..
30 грн.
Шоколадний батончик "Kitkat" зі смаком Полуничного морозива   На сьогоднішній день KitKat продається в 72 країнах. Майже в кожній з них рецептура батончиків KitKat трохи варіюється, щоб відповідати потребам місцевих покупців.   В Японії асортимент особливо широкий і враж..
30 грн.
Палички Pocky Biscuit Sticks - Green Tea   Pocky це популярна серед молоді закуска фірми Ezaki Glico. Pocky був вперше виготовлений в 1966 році і складався з паличок покритих темним шоколадом. Pocky дуже популярно серед підлітків в Японії, часто їх подають в барах зі склянкою во..
100 грн.
Палички Pocky almond crash Pocky Крем з печивом   Pocky це популярна серед молоді закуска фірми Ezaki Glico. Pocky був вперше виготовлений в 1966 році і складався з паличок покритих темним шоколадом. Pocky дуже популярно серед підлітків в Японії, часто їх подають в барах зі склянкою ..
100 грн.