Інше

Інше

Незвичайні цукерки Bean Boozled - для тих, хто любить ризикувати і відкривати для себе нові несподівані смаки!   У коробочці близько 37-42 цукерки з різними смаками.   Всього 20 смаків. Десять з них приємні солодкі, а ще десять - незвичайні!   А інтерес поля..
125 грн.
Банка 330 мл Coca-Cola Cherry- прохолодний газований напій від бренду Coca-Cola з насиченим вишневим смаком. ..
35 грн.
Банка 330 мл Coca-Cola Lime- прохолодний газований напій від бренду Coca-Cola з насиченим вишневим смаком. ..
35 грн.
Банка 330 мл Coca-Cola Vanilla - прохолодний газований напій від бренду Coca-Cola з насиченим ванільним смаком. Спробуй новий яскравий смак! ..
55 грн.
Банка 330 мл Цей варіант напою має більш насичений і посилений смак стиглої солодкої вишні. Часто використовується для приготування цікавих коктейлів. ..
35 грн.
Банка 330 мл Класичний напій з 23 секретних інгредієнтів за рецептом 1885 року. Цей напій - смак того самого легендарно відомого в Америці Доктора пеппер класик. Без додаткових смакових добавок. ..
35 грн.
Банка 250 мл Оранжад - це польський безалкогольний напій. Ще з XVIII століття, він є одним з улюблених в Польші!  ..
35 грн.
Їсти цукерки набагато смачніше ніж пити коктейлі, тим більше, що смак абсолютно не відрізнити! Вражаюча коробочка з цукерками Jelly Belly «Класичні коктейлі» сподобатися кожному. Такі цукерки можна навіть дітям - в них немає алкоголю! Зберіться з друзями і влаштуйте відмінну вечірку, пробуючи різ..
320 грн.
Шоколадний батончик "Kitkat" зі смаком Гарбузового пудингу   На сьогоднішній день KitKat продається в 72 країнах. Майже в кожній з них рецептура батончиків KitKat трохи варіюється, щоб відповідати потребам місцевих покупців.   В Японії асортимент особливо широкий і вража..
30 грн.
Шоколадний батончик "Kitkat" зі смаком Зеленого чаю "Green tea"    На сьогоднішній день KitKat продається в 72 країнах. Майже в кожній з них рецептура батончиків KitKat трохи варіюється, щоб відповідати потребам місцевих покупців.   В Японії асортимент особливо широ..
30 грн.
Шоколадний батончик "Kitkat" зі смаком Полуниці   На сьогоднішній день KitKat продається в 72 країнах. Майже в кожній з них рецептура батончиків KitKat трохи варіюється, щоб відповідати потребам місцевих покупців.   В Японії асортимент особливо широкий і вражає уяву своє..
30 грн.
Шоколадний батончик "Kitkat" зі смаком Полуничного морозива   На сьогоднішній день KitKat продається в 72 країнах. Майже в кожній з них рецептура батончиків KitKat трохи варіюється, щоб відповідати потребам місцевих покупців.   В Японії асортимент особливо широкий і враж..
30 грн.
Банка 330 мл Mountain Dew - один з найпопулярніших в світі газованих напоїв, причому не тільки в якості складових алкогольних коктейлів. Чудово втамовує спрагу та освіжає. Спробуйте цей цікавий неповторний смак оригінального напою.  ..
35 грн.
Цукерки Toxic Waste зі смаком справжніх токсичних відходів - найкисліші цукерки на планеті Земля! Цукерки зі смаком токсичних хімічних відходів настільки кислі, що змусять мову розплавитися і загорнутися в трубочку, а голову - вибухнути! Незвичайні цукерки Toxic Waste Candy - чудове рішення д..
5 грн.
У коробочці 30 -34 бобу з різними смаками (34 гр.). Всього 20 смаків. Банан, чорний перець, чорниця, комашки, цукрова вата, вишня, кориця, бруд, черв'як, вушна сірка, трава, зелене яблуко, зефір, тухле яйце, ковбаса, лимон, мило, тутті-фрутті, блювота і кавун.   Маса 1 ко..
125 грн.
Цукерки желейні від торгової марки Fini стали оригінальними і улюбленими солодощами в будь-який час року. Унікальністю є їх різні форми, які миттєво піднімають настрій і викликають посмішку)  Дуже важливим є той момент, що всі, без винятку компоненти, виготовлені виключно на натураль..
5 грн.