Звёздные империи
Звёздные империи Звёздные империи Звёздные империи

Звёздные империи

Кількіcть:
Настільна гра «Зоряні імперії» малює картину майбутнього, в якому великі корпорації борються за космос, бажаючи контролювати торговельні шляхи і планети з цінними ресурсами. Отримайте повний контроль над Галактикою, багатство і абсолютну владу, знищивши противника!
 
Ви починаєте гру, маючи невелику ескадру зорельотів і 50 очок впливу. З ними Ви починаєте створення власного флоту і налагодження торговельних зв'язків. Це допоможе усунути конкурентів, знизивши їх окуляри впливу до нуля. Існують два типи карт «Зоряних імперій»: бази та космічні кораблі. Карти баз можна використовувати в декількох ходах - поки їх не знищить Ваш противник. Серед них є карти аванпостів. Вони - захисний бар'єр, який в разі атаки прикриває Вас і інші бази. Також за допомогою карт Ви купуєте окуляри торгівлі, що дозволяють Вам купувати нові карти, і окуляри атаки, що завдають шкоди Вашому супротивнику.
 
Варто враховувати і те, що кожна з карт належить конкретної стороні конфлікту. Тому, щоб застосувати їх, Вам знадобляться хоча б дві карти, які стосуються єдиної фракції. Переможцем стає гравець, який зміг зменшити окуляри впливу суперника до нульового рівня.
 
Нехай Вас не вводить в оману уявна простота цієї настільної гри - «Зоряні імперії» відрізняються від подібних до них ігор не тільки науково-фантастичної атмосферою. Всі карти мають до трьох властивостей, які в різних умовах спрацьовують. Одне з них проявляється, якщо на столі є карта певної фракції. У свою чергу, фракції теж мають ключові особливості. Тому будувати стратегію в грі «Зоряні імперії» - це захоплюючий процес, який потребуватиме тактичних знань і вміння швидко орієнтуватися, захищаючись від противника і вишукуючи слабкі місця в його обороні!
 
Комплектація гри:
 
128 карт
правила гри