Зловещие зомбецы
Зловещие зомбецы Зловещие зомбецы Зловещие зомбецы

Зловещие зомбецы

Кількіcть:
«Зловісні зомбєци» - це швидка, динамічна настільна карткова гра для компанії від двох до п'яти гравців у віці від 12 років. Гра «Зловісні зомбєци» - це справжній симулятор Замбі-апокаліпсису, а гравці - це жителі міста, завдання яких вижити! В іншому випадку може наступити повний зомбєц!
 
Настільна гра «Зловісні зомбеци» - перевидання однієї популярної карткової японської гри про зомбі «Card of the Death». Дана гра - це доповнений і перемалював варіант, виданий російською мовою видавництвом Hobby World.
 
Як було зазначено раніше, основна мета гри - це вижити. Зробити це можна кількома способами: залишитися останнім вижив, втекти з міста або Загублені коли закінчиться колода.
 
Правила виживання прості: в свій хід кожен гравець тягне одну карту з колоди і розігрує одну карту зі своєї руки. У випали вам зомбецов одна мета - з'їсти вас. Карти дії пропонують можливість або відбитися від них, або скоріше втекти. Ну а карти раптовості привносять частку хаосу і підлі ходи по відношенню до ваших компаньйонам. Але, якщо хочеш вижити - все методи виправдані, правда?
 
Гра триває три раунди. У підсумку, ви можете бути або з'їденим, опинившись в малоприємною компанії зомбецов, або вижити, набравши очки виживання. Героєм зомбі-апокаліпсису стає той, у кого за три раунди виявиться найбільше очок виживання.
 
Таким чином, гра «Зловісні зомбєци» - це шалено весела і цікава гра, яка створена для того, щоб розважити вас в хвилини очікування або просто розвеселити компанію. В результаті того, що на освоєння правил йде всього 2-3 хвилини, партія в середньому не триває більше 20 хвилин, а сама гра дуже компактна і її зручно «брати з собою», «Зловісні зомбеци» - ідеальний варіант для проведення часу на відпочинок або в дорозі як для сім'ї, так і для компанії.
 
Комплектація гри:
 
56 карт
правила гри