Время приключений: Финн против Джейка
Время приключений: Финн против Джейка Время приключений: Финн против Джейка

Время приключений: Финн против Джейка

Кількіcть:
Комплектація:
  • 2 колоди по 40 карт в кожній
  • 8 планшетів земель
  • жетони шкоди
  • Правила гри
  •  
  • Розмір коробки 237х160х47
  • Розмір карт 63х89 мм
Ласкаво просимо в Землі Ууу! Тут гримлять «Карткові війни» і відбуваються основні події популярного мультсеріалу «Час пригод з Фінном і Джейком»! Серіал розповідає історію пригод хлопчика Фінна і його друга - чарівної собаки Джейка. Події розгортаються в світі, званому «Земля Ууу». Близько 1 000 років тому людство пережило ядерну війну, після якої вижили земляни сильно змінилися, а в світі з'явилася справжня магія.
 
Дана карткова гра заснована на вигаданій грі з самого серіалу. Згадайте, нам неодноразово зустрічалися сцени дуелей Джейка і Фінна! За допомогою гри можна з'ясувати, хто тут дійсно крутий чел! Вам цікаво, чому вони так захоплено рубалися в неї? Тепер у вас є можливість помінятися місцями з головними героями і битися зі своїми товаришами! Серед карт ви напевно дізнаєтеся багатьох персонажів мультфільму і навіть більш того, деякі карти безпосередньо перенесені в настільний варіант гри безпосередньо з мультика, наприклад, карти «Свиня» або «Зернотавр»!
Улюблена гра Фінна і Джейка тепер зможе стати і вашим настільним хітом! Прийшов час пригод!
 
Про гру
«Час пригод: Карткові війни. Фінн проти Джейка »- належить до жанру ККИ і вдає із себе настільний поєдинок між двома гравцями. Кожен з них має власну колодою не менше, ніж з 40 карт, і намагається здолати свого суперника, використовуючи різні тактики, розставляючи на поле бою могутніх істот, здійснюючи оптимальні ходи, вчасно використовуючи можливості карт і т. Д. - все для того, щоб знизити життя суперника з 25 до 0. Так як це ККИ, ви вільні самі збирати собі колоду, але є кілька правил. Карт не може бути менше 40 штук, а верхнього ліміту немає зовсім. Також в колоді не може бути більше трьох однакових карт. Епічно баталії розгортаються на поле бою з чотирьох земель - максимально канонічно, прямо як в мультфільмі.
Доведіть своєю перемогою, що ви і є справжнісінький «The Cool Guy»!
 
Ігровий процес
Як говорилося вище, гра проходить на спеціальному полі, яка вибудовується перед боєм. Планшети земель обох гравців викладаються один навпроти одного так, що виходить поле 2х4 клітини. Карти земель одночасно є ресурсами для оплати карт і осередками для викладання ваших істот або будівель. Положення істот вкрай важливо, нападати один на одного вони можуть тільки в тому випадку, якщо знаходять в одній області, тобто один на проти одного. Це загальне правило поширюється і на інші елементи гри.
Кожен гравець починає зі своєю унікальною колодою, яка повинна складатися не менше, ніж з 40 карт. Кожен гравець перемішує колоду і бере на руку 5 карт. Якщо вони з якоїсь причини його не влаштовують, гравець має право один раз повторити процедуру - знову перемішати колоду і здати собі карт.
Визначається перший гравець. Важливо пам'ятати, що перший гравець в свій перший хід не може атакувати і флюпать карти.
Розглянемо структуру гри. Всього можна виділити сім різних фаз ходу, після проходження яких, хід передається іншому гравцеві:
Підготовка своїх карт - все викладені карти істот і будівель, які були флюпнути або активовані, повертаються в своє початкове стан, так що їх можна використовувати знову;
Добір карти - приємна фаза, адже кожен свій хід ви будете добирати одну карту в руку. Навіть в самий свій перших хід;
Фаза дій - гравець кожен свій хід в своєму розпорядженні два діями і йому потрібно визначитися з тим, на що він їх витратить. Дії витрачаються для оплати розіграшу карт істот, будівель або заклинань;
Флюпи - багато карти істот і будов мають спеціальними властивостями, для активації яких саму карту необхідно флюпнуть, тобто перевернути, позначивши таким чином, що вона була задіяна. Флюпнутое істота, наприклад, не зможе піти в атаку на цей хід, але зможе захищатися в хід суперника. Флюпать можна тільки до фази атаки.
Добір карти за дію - якщо у вас залишилися нерозтрачені дії, ви можете обміняти їх на додаткові карти зі своєї колоди, по одній карті за дію. Можна взяти дві карти, можна добрати карту і розіграти її, якщо у вас залишилося дію і цього вистачає для карти. У грі немає меж руки і ви не програєте, якщо ваша колода скінчиться, як це буває в інших ККИ;
Фаза нападу - в цю фазу все не флюпнутие істоти відважно кинуться в бій, хочете ви цього чи ні! Однак порядок атаки ви обираєте самостійно. Коли істота нападає, воно активується. Істота нападає спочатку на істота противника в цій же зоні, а потім вже безпосередньо на суперника, знімаючи йому окуляри життя. Істоти наносять один одному ушкодження одночасно, так що обороняється істота здатна здолати атакуючий. Це відбувається в той момент, коли кількість ран (шкоди) стає рівним або більшим за загальним запасом захисту у істоти;
Кінець ходу - після нападу ваш хід закінчений, і він передається супернику, який розіграє теж розіграє всі ці фази.
Для оплати розіграшу карт істот, заклинань і будов, чия вартість розіграшу коливається від 0 до 2 очок дій, вам також буде необхідно мати рівнозначне кількість земель потрібного кольору.
 
Хто переміг?
Перемагає той гравець, якому першому вдалося знизити кількість життів противника до нуля. Переможець помпезно визнається найкрутішим чолом!
 
Особливості гри
«Час пригод: Карткові війни. Фінн проти Джейка »- красива, динамічна і захоплююча гра в карти, яка не просто дозволяє зануритися в світ прекрасного мультсеріалу, але і буквально опинитися на місцях улюблених персонажів і зіграти в ЇХ улюблену гру! Така можливість зустрічається не кожен день навіть в світі настільних ігор ... Крім цього можна відзначити прекрасний дизайн, можливість експериментувати з колодами, а також прості і опрацьовані правила, які хоч і спрощені, в порівнянні з «великими» ККИ, але, тим не менше, здатні подарувати все гаму радості від ігрового процесу!
 
Про Колекційні Карткові Ігри
ККІ - найбільш популярний формат карткових ігор в усьому світі, до нього, наприклад, належать такі ігри, які не потребують представлення, як «Magic: The Gathering» і «Берсерк». Збираючи свої колоди і розширюючи колекцію карт, ви отримуєте нові ігрові можливості і комбінації всередині гри. Заволодівши рідкісної карткою, ви відчуєте ні з чим не порівнянне задоволення!
Представники даної категорії є динамічними, цікавими і насиченими іграми, але при цьому вони володіють величезними простором для прояву фантазії і свого стратегічного майстерності. Формат ККИ дозволяє постійно оновлювати метагейм, робити колоди більш різноманітними і відповідати на вимоги фанатів за рахунок нових сетів і бустерів - спеціальних розширень з випадковим набором карт. Купуючи їх, ви розширюєте свою особисту колекцію, отримуєте доступ до нових комбінацій, стратегіям і хитрощів.
Всі карти мають свою рідкістю, ніж карта рідше, тим цінніше для колекціонерів і гравців, і, як правило, тим сильніше або більш оригінально дія самої карти.