Подземелье. Гробница повелителя мёртвых
Подземелье. Гробница повелителя мёртвых Подземелье. Гробница повелителя мёртвых

Подземелье. Гробница повелителя мёртвых

Кількіcть:
Карткова гра «Подземелье. Гробница повелителя мёртвых»- це захоплююча пригода, де Вам належить виконувати ризиковані і небезпечні завдання, боротися з жахливими чудовиськами і самостійно створювати карту таємничого підземного світу. Ви по черзі стаєте героєм, то Володарем Мертвих, який намагається знищити непроханих гостей.
 
На початку гри часники отримують по 3 карти завдань. Для перемоги необхідно найшвидше виконати ці 3 завдання. Найчастіше вони полягають в здійсненні певних дій в конкретній локації. Наприклад, герой може перемогти в бою монстра, обійти кілька локацій, продемонструвати одне зі своїх умінь і так далі. Також у Вас є особливі окуляри дій, за допомогою яких можна відкрити нову локацію, атакувати, перемістити свого героя або розіграти додаткову карту.
 
Розігруючи Повелителя Мертвих, Ви можете заважати суперникам, насилаючи на них чудовиськ і прокльони. Існують 3 види боїв героїв з монстрами: ближній бій, швидкість і магія. Порівнюючи параметри супротивників, і додаючи до них окуляри, що випали в результаті кидка кубика, гравці визначають переможця. Такі битви дозволяють Вам підвищити рівень можливостей свого персонажа.
 
Оскільки протягом гри Ви - то герой, то Повелитель Мертвих, існують дві можливості перемогти. Перша - якщо Ви як героя першим виконайте всі 3 завдання. Друга - якщо Ви, будучи Володарем Мертвих, знищите всіх героїв. Тому вибирайте, на який Ви стороні, і вперед!
 
Настільна гра відрізняється своєю компактністю, декількома варіантами правил, які роблять її більш різноманітною, а головне - вона створює привабливий світ, який сподобається всім любителям героїчного фентезі.
 
Комплектація гри:
 
110 карт
60 жетонів
6 фішок героїв з підставками
2 кубика
правила гри