Находка для шпиона Spyfall
Находка для шпиона Spyfall Находка для шпиона Spyfall

Находка для шпиона Spyfall

Кількіcть:
Ви любите розважатися у великій компанії? Вам подобаються шпигунські таємниці, інтриги і підозри? Тоді настільна гра «Знахідка для шпигуна» - це саме те, що Вам потрібно! Вона розвиває спритність, уважність, пильність, і вимагає активної взаємодії з іншими учасниками гри.
 
На початку гри всі отримують по одній карті. На більшості з них зображена певна місцевість, але серед них є шпигунська карта. Вона може дістатися будь-кому. Добропорядні громадяни не знають, хто з присутніх - шпигун, а він нічого не знає про те, де знаходиться. Гравці по черзі задають один одному навідні запитання про ту локації, де всі вони знаходяться в даний момент. При цьому громадяни намагаються відповісти загальними словами, щоб не дати зачіпки шпигунові, і, одночасно, описати місцевість досить ясно, щоб інші не запідозрили в них шпигуна, який не знає, де знаходиться. Шпигун в цей час уважно слухає питання і відповіді інших гравців, міркуючи, що ж може бути описана ними локація. Шпигун перемагає, якщо зможе однозначно визначити місцевість, і при цьому залишиться нерозкритим. Решта гравців перемагають, якщо зможуть одноголосно вказати на шпигуна.
 
Гра «Знахідка для шпигуна» хороша тим, що не вимагає місця - досить таємно поглянути на свою карту, визначивши своє становище в суспільстві, і почати гру. Тому в неї можна грати де завгодно - на вечірці, на пікніку, в дорозі або навіть чекаючи в черзі. Головне - будьте пильними, уважними і постарайтеся тримати язик за зубами, щоб не скомпрометувати себе перед співгромадянами або не видати шпигунові таємницю свого місця розташування. А якщо Вам випала карта шпигуна - демонструйте свою винахідливість і Ви переможете!
 
Комплектація гри:
 
240 карт
30 пакетів для карт
Правила гри