Каркассон
Каркассон Каркассон

Каркассон

Кількіcть:
Комплектація:
  • Квадрати землі за кількістю муніципальних, хутірських, парафіяльних та колективних держав Каркассонского району галльської АРСР, яких згідно з даними земельного кадастру від 18.09.1302 р від Р.Х. рівно 72.
  • Піддані п'яти питомих дворян - передовики освоєння цілини Північного присредземномор"я (по 8 чоловік у кожній свиті, разом 40 підданих).
  • Табличка з треком для підрахунку переможних очок. Наберете більше 50 очок - продовжуйте підрахунок зі старту і так до будь-яких великих чисел.
  • Правила, які також можна скачати в електронному вигляді.
Настільна гра "Каркассон" (Carcassonne в оригіналі, в Росії також видавалася під назвою "Середньовіччя") зажила слави однієї з найкращих настільних ігор світу. У чому перевага "Каркассона"? У простих правилах, в різноманітті партій, в їх невеликої тривалості, в відсутності відкритої конфронтації між гравцями - це класичний зразок гри "в німецькому стилі".
 
Обживаємося помаленьку
Тема гри - освоєння територій навколо Каркассона, одного з найбільших замків, а пізніше і міст Франції. Кілька гравців виконують ролі феодалів, які розвідують, що й до чого в навколишніх землях, і беруть під контроль дороги, захоплюють орні угіддя, будують міста і монастирі.
 
Modus operandi, або Що робити?
В "Каркассоне" дії гравців гранично прості. У свій хід гравець повинен взяти картонний квадрат з ділянкою середньовічного ландшафту і викласти його на стіл до вже викладеним квадратах за принципом доміно. Новий квадрат повинен продовжувати вже існуючу картину світу - дорога змикається з дорогою, пасовище з пасовищем, міська стіна - з іншим її ділянкою. Коли завдяки розміщенню квадрата на столі виникає новий об'єкт (наприклад, дорога відходить в сторону від перехрестя), гравець, який виклав цей квадрат, може застовпити цей об'єкт за собою. Для цього він повинен взяти одну дерев'яну фігурку зі свого резерву і поставити її на квадрат.
Тепер в його інтересах розвинути і завершити цей об'єкт (тобто, в нашому прикладі, замкнути дорогу наступним перехрестям). Розвивати об'єкти слід, дотримуючись дуже обережним: якщо гравець не завершить цей об'єкт до кінця гри, він не отримає за нього нічого. По завершенні, гравець знімає свого чоловічка з об'єкта і отримує певну кількість очок.
 
Момент істини
Ключовий стратегічний момент гри - це час, коли гравець вирішує, "куди ставити-то" новий квадрат землі. Гравець вибирає, що для нього вигідніше, адже один квадрат може дати кілька варіантів розміщення з різними наслідками. Продовжити свій об'єкт або перешкодити супротивникові завершити його монастир / місто / дорогу? Розсердити підступним ходом одного суперника або роздратувати своїми успіхами всіх?
 
Від простого вибору залежить не тільки перемога чи поразка в грі, а й емоційний настрій всієї компанії. А такий вибір робиться на кожному новому ходу!
Крім того, значимість вибору підвищується в міру наближення гри до фіналу. В резерві залишається все менше вільних квадратів, а число варіантів розміщення квадрата з кожним ходом тільки збільшується. При цьому у гравців все менше шансів завершити розпочаті об'єкти або виправити наслідки "ворожої диверсії". Напруга, як і належить в хорошій грі, наростає, опір гравців один одному збільшується, сила емоцій сягає пікових значень. Найкраще зіграти самим: читання про чужих переживаннях не зрівняється з власними відчуттями.
 
І на закінчення
Настільна гра "Carcassonne" і її численні продовження вже є в мільйонах колекцій настільних ігор по всьому світу. Познайомитися з цієї простої, розумною і захоплюючою грою можна з «дитинства» і до поважного віку. А після знайомства, Ви неодмінно захочете, щоб ця гра була і в Вашому зборах розваг, де б воно не знаходилося - у сімейного вогнища, в студентському гуртожитку, на службі або в офісі.
 
Відмінною новиною для шанувальників серії Каркассон став вихід двох чудових доповнень. Перше, це «Каркассон. Королівський подарунок », що включає в себе базову гру і чотири розширення до неї. А для тих, у кого вже є коробка «Каркассона», буде цікавим набір з чотирьох доповнень - «Каркассон. Передмістя і мешканці »
Купити настільну гру "Каркассон" ви можете в наших роздрібних магазинах настільних ігор або замовивши у нас на сайті.
Великі будівельники ніколи не зупиняються ...
Вирішили відправитися в подорож, але як же буде будуватися і розвиватися «Каркассон»? Це не біда, його можна взяти з собою! Підготуйте місце для невеликих тайлів, крихітних міплов і поля для підрахунку очок. Тепер вам точно буде чим зайняти час в дорозі! Звичайно, в «Каркассон» можна зіграти в літаку або автобусі, але поїзд цілком підійде або можна взяти його з собою на дачу, або на пікнік, або в похід! Разом з настільною грою «Каркассон» ваші замки будуть розвиватися, дороги будуватися, а поля оброблятися, незважаючи на те що ви перебуваєте далеко від будинку.