День Сырка
День Сырка День Сырка

День Сырка

Кількіcть:
Хочете відчути себе в ролі миші? Тоді швидше починайте гру День сирка. Вас чекає справжня пригода - вкрасти сир з комори і не попастися в пастку зможе тільки сама хитра і спритна миша.
 
Починаємо грати! Перетасуем колоду настільної гри День сирка, що складається з 36 карток. На лицьовій стороні карт намальовані мишки або мишоловки, на сорочці - апетитні шматочки сиру з великими дірками. Завдання кожного гравця зібрати якомога більше сирних дірок. Але все не так просто! Під апетитним шматком цілком може виявитися мишоловка.
 
Беремо 6 карт з колоди і кладемо їх сирними дірками вгору. Це комора, куди і будуть навідуватися мишки. Решта карт залишаються в резерві. Перший гравець кидає кубик і порівнює випало на ньому число з числом дірок на картках в коморі. Якщо в коморі немає жодної карти з такою ж кількістю дірок, що і на кубику, гравець має право підглядати лицьову сторону будь-якої карти в коморі. При цьому картку він собі не забирає, а залишає її лежати в тому ж положенні. Якщо ж збіг є, гравець може або взяти собі карту, або прибрати з гри, не дивлячись при цьому на лицьову сторону. У першому випадку карта кладеться перед граючим горілиць, у другому - повертається в резерв. І в тому, і в іншому випадку комора поповнюється картою з резерву. Далі ходить наступний гравець.
 
Той гравець, хто 3 рази витягнув карту-мишоловку, вибуває з гри. На цьому гра День сирка зупиняється, учасники підраховують сирні дірки. Той, хто зміг зібрати найбільшу кількість сирних дірочок, і є переможець.
 
Настільна гра День сирка справжній подарунок любителям сиру і гострих відчуттів.
 
Комплектація:
36 карт
шестигранний кубик
правила