D&D Dungeon Command: Blood of Gruumsh
D&D Dungeon Command: Blood of Gruumsh D&D Dungeon Command: Blood of Gruumsh D&D Dungeon Command: Blood of Gruumsh

D&D Dungeon Command: Blood of Gruumsh

Кількіcть:
«D&D Dungeon Command: Blood of Gruumsh»
Кров окрасила в червоний колір струмок, що тече з горба. Орків вбивали в незліченній кількості, їх націю зневажали всюди. Їх існування піддавалося сумніву протягом багатьох століть, а кілька масових вбивств ледь не поклали край історії цього народу. Їм належить тільки одна невелика кам'яниста область, звідки вони навіть не мають можливості вийти. Шляху назад немає, лише списи і стріли чекають їх за кожним каменем. Всі бояться цих створінь тільки через те, що вони такі великі і нетовариські. Але насправді, вони могли б стати чудовими фермерами та друзями, якби тільки їм дали шанс. Але ніхто цього не знає. Орки опинилися на межі знищення. У такій ситуації навіть самі миролюбні істоти перетворюються на кровожерних монстрів, адже пролилася кров їх лідера, Груумша. Прийшов час помститися за всіх полеглих. Коли орки зляться, краще не стояти у них на шляху ...
 
Що таке DungeonCommand?
У тактичної настільної гри «Dungeon Command» гравці створюють свої загони і міряються силами на ігровому полі. Бої в цій грі не залежать від кубика, всі дії продиктовані картами, а саме поле збирається з фрагментів, які зчіплюються як пазл. У цій грі є тематичні фракції, представлені слайдами і покликані грати як єдиний загін. Механіка залежить не від удачі, а від досвідченості, творчого мислення та швидкості прийняття рішень. У грі Ви берете на себе роль командира, що посилає свій загін на боротьбу з ворожими силами. Ви повинні наймати людей, забезпечувати їх обмундируванням і заклинаннями і управляти їх тактикою, щоб зломити бойовий дух ворога і прогнати їх з поля бою. Гра випускаються наборами, присвяченими будь-якої з фракцій, в яких міститься 12 мініатюр, ігрові карти, фрагменти ігрового поля і правила гри.
 
Що Вас чекає всередині?
«D & D Dungeon Command: Blood of Gruumsh / Кров Груумша» - це набір мініатюр орків для тактичної настільної гри «Dungeon Command». Спочатку мається на увазі, що у кожного гравця повинен бути набір для гри, що представляє певну фракцію, однак, спрощені правила дозволяють грати двом гравцям з одним набором. Учасники ігрового процесу складають поле з наявних елементів і розставляють свої загони. Важливо не тільки правильно розташувати істоти на поле, а й тримати в пам'яті ті карти, які є на руці, а також здатності кожного персонажа, такі як мораль, лідерство, які мають значний вплив на хід гри.
 
Крім усього іншого, ці мініатюри також можна використовувати в D & D RPG і настільних D & D іграх (Castle Ravenloft, Wrath of Ashardalon, The Legend of Drizzt).
 
Комплектація
12 пофарбованих пластикових мініатюр
2 карти командира
2 великих двосторонніх тайла ігрового поля
2 маленьких двосторонніх тайла ігрового поля
60 карт
68 токенов
Правила гри