Настільні ігри

Настільні ігри

«D&D Dungeon Command: Blood of Gruumsh» Кров окрасила в червоний колір струмок, що тече з горба. Орків вбивали в незліченній кількості, їх націю зневажали всюди. Їх існування піддавалося сумніву протягом багатьох століть, а кілька масових вбивств ледь не поклали край історії цього народу...
970 грн.
Гра Fluxx - настільна карткова гра, в якій постійно змінюються правила.   Гра Fluxx була винайдена Ендрю Луні і видана компанією Looney Labs в 1996 році. З тих пір гра успішно видається на багатьох мовах світу. У російськомовному варіанті гра представлена ​​в 2014 році компанією Hobb..
299 грн.
Настільна гра Fluxx Зомбі - це самостійне продовження популярного на Заході карткового божевілля, що виривається на ігрові столи з невеликої кольорової коробочки під назвою Fluxx. Тепер до печевка, телевізорів і податків додається нова проблема - орда охочих до свіжих мізків зомбі. Все як при зом..
299 грн.
Настільна гра Goblins VS Gnomes - проста, весела і азартна гра для великої і дружної компанії. Втім, чи дружній це велике питання! Адже деякі з присутніх виявилися справжніми гоблінами і безсоромно забралися в тайник з золотом, давним-давно прихованим працьовитими гномами. Давній конфлікт між..
385 грн.
Jenga, також відома як Janga, Дженга або Джанга, дуже проста і весела настільна гра. На початку гри потрібно побудувати вежу висотою в 18 поверхів. Кожен поверх складається з трьох блоків, ваше завдання вибудувати максимально високу вежу. Програв той, в чий хід стався обвал вежі.  Гра р..
200 грн.
Настільна економічна і стратегічна гра для двох і більше осіб. ..
1.295 грн.
Настільна економічна і стратегічна гра для двох і більше осіб. ..
1.295 грн.
Настільна економічна і стратегічна гра для двох і більше осіб.   Приєднуйтесь до Ріка, Морті та Смітама! Ви граєте, щоб виграти, купуваєте та продаєте місця з Мультивсесвіту, включаючи Cromulon Dimension, Gazorpazorp та Planet Squanch (не кажучи вже про декілька місць з вашого власно..
1.295 грн.
Комплектація: деталі для зборки 31 мініатюри ігрове поле елемент ландшафту кубики лінійка правила Цей стартовий набір допоможе вам без зусиль і з задоволенням роз..
1.850 грн.
Комплектація: 15 карт баз 30 карт казарм 100 карт техніки 48 карт медалей 12 карт досягнень 5 карт-пам'яток 1 карта кладовища 1 карта першого гравця ..
453 грн.
Кожен світанок застає нова битва на безкрайніх просторах Лаара. Одні б'ються за честь, інші - за владу, треті - за виживання. Долі чотирьох народів: орків, гномів, ельфів і архаалітів, - тепер у ваших руках.   Цей набір призначений для тих, хто тільки знайомиться з захоплюючим світом..
377 грн.
Два століття торговий місто Тандар, що стоїть на злитті чотирьох річок, є центром торгівлі. Але золото - це не тільки багатство, а й джерело розбрату. Могутня Імперія, зловісний Культ Смерті, жорстока Гільдія і волелюбні Дикуни бажають відстояти свої інтереси в Тандарі, і саме ви визначите резуль..
370 грн.
Гра є новинкою, що вийшла у вересні 2018 року по мотивом однойменного фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!   У цій грі групі відчайдушних шукачів пригод потрібно проявити завзятість, стратегічне мислення і командний дух, тому що або всі переможуть або програють. Гравцям потрі..
760 грн.
Комплектація: 7 карт ролей 16 карт персонажів 80 ігрових карт 7 пам'яток 7 планшетів 30 жетонів патронів Правила гри Це карткова гра, яка з ле..
400 грн.
НАСТІЛЬНА КАРТКОВА ГРА ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ КОТІВ, ВИБУХИ, ЛАЗЕРНІ УКАЗКИ ТА ІНОДІ ЦАПІВ.  Карткова гра для дорослих та дітей від 7 років. Гральний комплект містить 56 карт, інструкцію та коробку (6,5*9,1*3,3 см).  Настільна гра для компанії від 2 до 5 гравців (кіл..
270 грн.
АКЦІЯ! ПОДАРУНКОВИЙ КОМПЛЕКТ. КЛАСИЧНА ВЕРСІЯ ТА ДОПОВНЕННЯ "НИЩІВНІ КОШЕНЯТА" НАСТІЛЬНА КАРТКОВА ГРА ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ КОТІВ, ВИБУХИ, ЛАЗЕРНІ УКАЗКИ ТА ІНОДІ ЦАПІВ.  Карткова гра для дорослих та дітей від 7 років. Гральний комплект містить 56 карт, інструкцію та коро..
420 грн.