Настільні ігри

Настільні ігри

«D&D Dungeon Command: Blood of Gruumsh» Кров окрасила в червоний колір струмок, що тече з горба. Орків вбивали в незліченній кількості, їх націю зневажали всюди. Їх існування піддавалося сумніву протягом багатьох століть, а кілька масових вбивств ледь не поклали край історії цього народу...
970 грн.
Гра Fluxx - настільна карткова гра, в якій постійно змінюються правила.   Гра Fluxx була винайдена Ендрю Луні і видана компанією Looney Labs в 1996 році. З тих пір гра успішно видається на багатьох мовах світу. У російськомовному варіанті гра представлена ​​в 2014 році компанією Hobb..
299 грн.
Настільна гра Fluxx Зомбі - це самостійне продовження популярного на Заході карткового божевілля, що виривається на ігрові столи з невеликої кольорової коробочки під назвою Fluxx. Тепер до печевка, телевізорів і податків додається нова проблема - орда охочих до свіжих мізків зомбі. Все як при зом..
299 грн.
Настільна гра Goblins VS Gnomes - проста, весела і азартна гра для великої і дружної компанії. Втім, чи дружній це велике питання! Адже деякі з присутніх виявилися справжніми гоблінами і безсоромно забралися в тайник з золотом, давним-давно прихованим працьовитими гномами. Давній конфлікт між..
385 грн.
Jenga, також відома як Janga, Дженга або Джанга, дуже проста і весела настільна гра. На початку гри потрібно побудувати вежу висотою в 18 поверхів. Кожен поверх складається з трьох блоків, ваше завдання вибудувати максимально високу вежу. Програв той, в чий хід стався обвал вежі.  Гра р..
200 грн.
Комплектація: деталі для зборки 31 мініатюри ігрове поле елемент ландшафту кубики лінійка правила Цей стартовий набір допоможе вам без зусиль і з задоволенням роз..
1.850 грн.
Комплектація: 15 карт баз 30 карт казарм 100 карт техніки 48 карт медалей 12 карт досягнень 5 карт-пам'яток 1 карта кладовища 1 карта першого гравця ..
453 грн.
Кожен світанок застає нова битва на безкрайніх просторах Лаара. Одні б'ються за честь, інші - за владу, треті - за виживання. Долі чотирьох народів: орків, гномів, ельфів і архаалітів, - тепер у ваших руках.   Цей набір призначений для тих, хто тільки знайомиться з захоплюючим світом..
377 грн.
Два століття торговий місто Тандар, що стоїть на злитті чотирьох річок, є центром торгівлі. Але золото - це не тільки багатство, а й джерело розбрату. Могутня Імперія, зловісний Культ Смерті, жорстока Гільдія і волелюбні Дикуни бажають відстояти свої інтереси в Тандарі, і саме ви визначите резуль..
370 грн.
Гра є новинкою, що вийшла у вересні 2018 року по мотивом однойменного фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!   У цій грі групі відчайдушних шукачів пригод потрібно проявити завзятість, стратегічне мислення і командний дух, тому що або всі переможуть або програють. Гравцям потрі..
760 грн.
Комплектація: 7 карт ролей 16 карт персонажів 80 ігрових карт 7 пам'яток 7 планшетів 30 жетонів патронів Правила гри Це карткова гра, яка з ле..
400 грн.
НАСТІЛЬНА КАРТКОВА ГРА ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ КОТІВ, ВИБУХИ, ЛАЗЕРНІ УКАЗКИ ТА ІНОДІ ЦАПІВ.  Карткова гра для дорослих та дітей від 7 років. Гральний комплект містить 56 карт, інструкцію та коробку (6,5*9,1*3,3 см).  Настільна гра для компанії від 2 до 5 гравців (кіл..
270 грн.
НАСТІЛЬНА КАРТКОВА ГРА ДЛЯ ТИХ, ХТО ЛЮБИТЬ КОТІВ, ВИБУХИ, ЦИЦЬКОВИХ ЧАКЛУНІВ ТА ІНОДІ ДУПИ.  Карткова гра для дорослих (18+).  Гральний комплект містить 56 карт, інструкцію та коробку (6,5*9,1*3,3 см).  Настільна гра для компанії від 2 до 5 гравців (кі..
270 грн.
Комплектація: 2 колоди по 40 карт в кожній 8 планшетів земель жетони шкоди Правила гри   Розмір коробки 237х160х47 Розмір карт 63х89 мм Л..
502 грн.
Хочете відчути себе в ролі миші? Тоді швидше починайте гру День сирка. Вас чекає справжня пригода - вкрасти сир з комори і не попастися в пастку зможе тільки сама хитра і спритна миша.   Починаємо грати! Перетасуем колоду настільної гри День сирка, що складається з 36 карток. На лиць..
147 грн.
Твоя мета - захопити весь світ, не його частину, а повністю!   Настільна гра «Заміс» допоможе в цьому. Вона надасть унікальних воїнів. Чули про зомбороботів або про чарівників з силами ніндзя? «Заміс» - настільна гра, яка створить цих особин.   Об'єднуйте можливості і зд..
603 грн.