Люди Икс. Нуар
Люди Икс. Нуар Люди Икс. Нуар

Люди Икс. Нуар

Кількіcть:
  • Назва: Люди Икс. Нуар
  • Видавництво: Комильфо
  • Мова: російська
  • Кількість сторінок: 168
  • Формат: 230 х 153 мм
  • Палітурка: м’яка
Відомий вам всесвіт Marvel в похмурих відтінках! Пітер Магнус - молодий поліцейський, нездатний вийти з тіні свого батька, впливового стажу порядку. Його сестра Ванда - світська левиця, яка заборгувала десять тисяч доларів власникові клубу «Креол» Ремі Ле Бо, і їй дуже пощастить, якщо в сплату боргу візьмуть тільки гроші, не вимагаючи нічого більшого. Їхній батько Ерік Магнус завідує детективним відділом і руйнує Братство поліції Нью-Йорка зсередини (зрозуміло, під контролем директора Шоу). У Анни-Марії Ренкін є талант стати тим, ким вам захочеться її бачити. І вона потрібна Магнусу, щоб підібратися ближче до Юнуса, глави ганстерів, який настільки хороший у справах, що дуже злить своїх конкурентів.
 
А Ксав'є? Цей дискредитований мозгоправ сидить у тюремній камері, задаючись питанням, чому ж зайняті його маленькі біженці з «школи Ксавьє для винятково важких підлітків». Ну, крім того, що залишаються на крок попереду Магнуса, звичайно. Але ось помирає Джин Грей. І все повинні закрити на це очі - особливо сильні світу сього, - тому що кому не плювати на одну з бродяжок Ксав'є? За ними ж таки не доглядає ангел, який відновить справедливість? Або все-таки доглядає?
 
У «Людях Ікс Нуар» сценарист Фред Ван Стрічці ( «Неймовірний Геркулес») і художник Денніс Калера ( «Ікс-Фактор») об'єднаються, щоб створити туманний, похмурий пейзаж з загадковості і безнадії